27 lipca 2023
BakerVille - nowość w ofercie

Nowości w ofercie ARYZTA! Z przyjemnością prezentujemy naszą nową markę - BakerVille. To zupełnie nowa odsłona naszych klasycznych bułek hamburgerowych i hot-dogowych, a także rozszerzenie oferty o nowości w segmencie bułek premium.

Tworząc markę BakerVille inspirowaliśmy się rosnącą popularnością kuchni amerykańskiej, która jest uwielbiana przez konsumentów - zgodnie z raportem Food Trendy opracowanym dla Pyszne.pl, kuchnia ta znajduje się na pierwszym miejscu wśród najbardziej lubianych kuchni w Polsce.

To marka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom smakoszy i miłośników food trucków i amerykańskiego jedzenia ulicznego. Tworząc markę BakerVille, oferujemy bułki rodem z food trucka do serwowania wyśmienitych burgerów w każdym domu. Każda bułka jest starannie wykonana z wysokiej jakości składników, a w naszej ofercie są różnorodne warianty tak, aby zaspokoić każde podniebienie bez konieczności wychodzenia z domu.

BakerVille to różnorodność - oferujemy zarówno znane wszystkim, klasyczne propozycje, jak i oryginalne koncepty do stworzenia najbardziej wyszukanych przepisów na burgery doskonałej jakości. Wszystkie nasze produkty są odpowiednie dla wegetarian. Każda bułka jest wstępnie nacięta, co znacznie ułatwia przygotowanie wyśmienitych hamburgerów. Opakowania BakerVille nadają się w 100% do recyklingu.

BakerVille Classic:

  • HAMBURGER CLASSIC 4"
  • HAMBURGER Z SEZAMEM 4"
  • HAMBURGER MAXI Z SEZAMEM 5"
  • HOT DOG

Już wkrótce w naszej ofercie pojawią się również bułki hamburgerowe premium - śledź naszą stronę http://www.arytza.pl, aby być na bieżąco z naszymi nowościami!