12 czerwca 2023
Światowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności w ARYZTA Polska

Dnia 7 czerwca na całym świecie obchodziliśmy Światowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. ARYZTA Polska jak co roku starała się wesprzeć tę inicjatywę, organizując liczne warsztaty, szkolenia, kampanie informacyjne, konkursy oraz różnego rodzaju aktywności dla swoich pracowników. Miały one na celu podniesienie świadomości oraz kształtowanie kultury bezpieczeństwa żywności w organizacji.

Tegoroczne święto z pewnością na długo zapamiętają pracownicy zakładu ARYZTA w Grodzisku Mazowieckim. To właśnie tam po raz pierwszy w historii warsztaty dotyczące bezpieczeństwa żywności zorganizowano w lokalnym Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej. W wydarzeniu wzięło udział ponad 290 pracowników operacyjnych z Grodziska. Wśród prelegentów, oprócz pracowników ARYZTA, znaleźli się także przedstawiciele naszych dostawców oraz partnerów biznesowych. Serdecznie dziękujemy za przyjazd do Grodziska oraz zaprezentowanie swoich praktyk i standardów z zakresu bezpieczeństwa żywności.

Największe podziękowania należą się pracownikom Działu Jakości oraz Inżynierii za organizację całego wydarzenia, która zrobiła duże wrażenie na wszystkich uczestnikach. Nowa forma szkoleń pozwoliła nam lepiej zrozumieć istotę kultury bezpieczeństwa żywności w branży spożywczej, a liczne konkursy, interakcje z pracownikami, żywe materiały szkoleniowe oraz niespodzianka w formie food trucków sprawiły, że pomimo stresu związanego z egzaminem końcowym, wszyscy opuszczali sale szkoleniowe z uśmiechem na twarzy.