30 października 2023
Piękne to były Mistrzostwa! Podsumowanie turnieju siatkarskiego ARYZTA Polska

Za nami pierwsze Mistrzostwa ARYZTA Polska w Halowej Piłce Siatkowej drużyn mieszanych. Była to wyjątkowa okazja do integracji naszych pracowników w duchu sportowej rywalizacji zarówno na boisku jak i na trybunach.

Zwycięstwo w całym turnieju po dwóch niezwykle zaciętych spotkaniach zakończonych tie-breakami wywalczyła drużyna ze Strzegomia. Drugie miejsce zajął Grodzisk Mazowiecki, a brązowe medale powędrowały do Michałowa-Reginowa.

Należy jednak podkreślić, że poziom sportowy prezentowany przez wszystkie zespoły przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. O zwycięstwie w danym meczu decydowały pojedyncze akcje. Stałym elementem każdego spotkania była tak zwana "gra na przewagi". Nie brakowało spektakularnych ataków, znakomitych obron oraz potężnych siatkarskich "czap".

Serdecznie dziękujemy naszym pracownikom za stworzenie pięknego widowiska sportowego! Dziękujemy zarówno zawodnikom jak i wszystkim kibicom zgromadzonym na hali, którzy przez cały czas głośno dopingowali swoje drużyny.

Piękne to były Mistrzostwa! Niech żałują Ci, którzy nie spędzili soboty razem z nami. Po zakończeniu zawodów śmiało możemy powiedzieć, że CHCEMY WIĘCEJ! Śmiało możemy powiedzieć również, że kolejna edycja to tylko kwestia czasu.